7Mirrors logo

Noteikumi un nosacījumi

Reģistrēšanās / Izrakstīšanās

• Reģistrēšanās no plkst. 15:00.
• Izrakstīšanās līdz plkst. 12:00.
• Ņemot vērā viesnīcas noslogojumu piedāvājam agro reģistrēšanos vai vēlo izrakstīšanos.

Smēķēšana

• SEVEN MIRRORS ir nesmēķētāju viesnīca. Lai uzturētu draudzīgu atmosfēru un cienītu citus viesus, lūdzam, nesmēķēt mājiņu iekštelpās . Gadījumā, ja jutīsim dūmu klātbūtni viesnīcā iekštelpās vai numurā, tiks iekasēta maksa 200,00 € par gaisa attīrīšanu un dabīgās smaržas atjaunošanu.

Iekšējās kārtības noteikumi

• Viesnīcā aizliegts traucēt citu viesu mieru ar skaļu vai neadekvātu uzvedību, ja šie noteikumi tiek pārkāpti, personāls var viesi lūgt atstāt viesnīcas telpas vai izlemt vērsties policijā;

Teritorijā tiek veikta videonovērošana.

• Viesnīca nenes atbildību par viesu istabā vai citās viesnīcas telpās atstātajām vērtslietām.
• Bez iepriekšējas saskaņošanas numuros aizliegts dedzināt sveces (kā arī atstāt degošas sveces bez uzraudzības). Viesnīcā aizliegts ienest un uzglabāt ugunsnedrošus priekšmetus un vielas.

Mājdzīvnieki

Mājdzīvnieku spoguļu nama nav atļauti!

Rezervācijas atcelšana

Atcelšana līdz 14 dienām pirms ierašanās tiek pilnībā atmaksāta. Atceļot līdz 7 dienām pirms ierašanās, tiek 50% atmaksāti. Atcelšana mazāk nekā 7 dienas pirms ierašanās netiek atmaksāta.

Ja rezervācija tiek veikta uz datumu, kurš ir ne vēlāk par 7 dienām no rezervācijas brīža, tad apmaksa jāveic 24  stundu laikā.

Ja rezervācija tiek veikta uz datumu, kurš ir vēlāk par 7 dienām no rezervācijas brīža, tad apmaksa jāveic 48 stundu laikā.

Pārcelt rezervācijas datumu uz vēlāku laiku var ne vēlāk kā 7 dienas pirms esošas rezervācijas datuma.

Dāvanu kartes 

Dāvanu kartes izmantošanas noteikumi:

atteikties un saņemt naudu atpakaļ no neizmantotas Dāvanu kartes var 14 dienu laikā pēc dāvanu kartes apmaksas. No daļēji izmantotas vai izmantotas Dāvanu kartes atteikties nevar.

Rezervēšana tiek veikta, izmantojot Dāvanu kartē norādīto Promo kodu, kā arī sniedzot citu pakalpojuma saņemšanai Izpildītāja pieprasīto informāciju. Neierašanās gadījumā pakalpojums tiek uzskatīts par sniegtu un Dāvanu kartes vērtība netiek atmaksāta.

Dāvanu kartes derīguma termiņš ir pagarināms un var tikt atjaunots. Ja Dāvanu karte tās derīguma termiņā netiek izmantota, Dāvanu karte zaudē savu spēku un tās vērtība netiek  atmaksāta Lietotājam, to var pagarināt vel uz 1 mēnesi par papildus samaksu 30€

Dāvanu kartes nav iespējams atgriezt un netiek apmaksātas

 

Grozs
  • No products in the cart.
https://instagram.com/7mirrors_spa
info@7mirrors.lv
+37122448844
https://www.facebook.com/7mirrors.lv
Messenger
WhatsApp
Email
Instagram
0