7Mirrors logo

PLAŠS KLĀSTS AR AKTIVITĀTĒM

SEVEN MIRRORS APKĀRTNE

1KM - RESTORĀNS

Ir atpūtas un pasākumu vieta Daugavas krastā. Steidzīgie mūsu bistro var nobaudīt mājas virtuves ēdienus, bet gardēži laipni gaidīti restorānā, kurā šefpavārs ar savu komandu uzburs ēdienus no Latvijas un citām pasaules virtuvēm.

1KM - IZBRAUCIENS AR KUĢĪTI

Tiek piedāvātas ekskursijas pa Daugavu – līdz Mīlestības saliņai, Aizkraukles pilsdrupām, Ķeguma HES u.c. Iespējami arī citi maršruti.

1.4KM - UNIKĀLS EIROPAS DABAS VĒSTURES PIEMINEKLIS

Unikāls Eiropas dabas vēstures piemineklis, apsaimnieko a/s “Latvijas valsts meži”. 16 ha platībā, kas iedalīti 19 floristiski ģeogrāfiskos apgabalos.

1.7KM – SKRĪVERU PĀRTIKAS KOMBINĀTS

Ciemošanās mūsu fabrikā ir lieliska iespēja sajust vēstures elpu un bērnības garšu vietā, kur konfektes “Gotiņa” top jau sešdesmit piecus gadus. Tāpat ikvienam saldummīlim garšos mūsu sendienu gardumi — leģendarā “Krējuma pagale” un šerbets “Purenīte”.

3.6KM – SULU MĀJA

Sulu māja – tā ir vieta, kur jūtamies vislabāk! Vieta, kur varam radīt, svinēt un piedzīvot! Vieta, kuru varam veidot, attīstīt un padarīt arvien labāku!

3.8KM - AIZKRAUKLES PILSKALNS

Ir atpūtas un pasākumu vieta Daugavas krastā. Steidzīgie mūsu bistro var nobaudīt mājas virtuves ēdienus, bet gardēži laipni gaidīti restorānā, kurā šefpavārs ar savu komandu uzburs ēdienus no Latvijas un citām pasaules virtuvēm.

4KM – SKRĪVERU SALDUMI

Mēs ticam – vislabākie saldumi ir tie, kas ir visgaršīgākie, bet uzburt neaizmirstamu garšu var tikai izvēloties vislabākās sastāvdaļas.

4.4KM – SKRĪVERU MĀJAS SALDĒJUMS

Esam ģimenes uzņēmums no brīnišķīga novada – Skrīveriem. Kopjot veselīgas ēšanas tradīcijas un aizraujoties ar gardēdību, gatavojam dabīgu saldējumu.

5.5KM – ZIRGU IZJĀDES SARMĪTES STAĻĻOS

Interesentiem piedāvā aktīvu atpūtu – izjādes ar zirgu; vizināšanas ratos, sniegotā ziemā izbraucieni kamanās, 3-4 cilvēkiem, brauciena ilgums: stunda līdz pusotra. Bērniem piedāvājam vizināšanos ponija mugurā.

ŪDENS MOTOCIKLI

Seven Mirrors teritorijā pieejama skaista pludmale, šūpuļtīkli, vasaras sezonā iespējams izīrēt ūdens motociklus, laivas, SUP dēļus, velosipēdus.

Grozs
  • No products in the cart.
https://instagram.com/7mirrors_spa
info@7mirrors.lv
+37122448844
https://www.facebook.com/7mirrors.lv
Messenger
WhatsApp
Email
Instagram
0